Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Humor
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 7:38 pm    Заголовок сообщения: Humor Ответить с цитатой

Dostałam tajne polecenie rozpoczęcia tego wątku, co by się zbyt poważnie nie zrobiło na tym forum.
Może tak przewrotnie mogłyby tu dominować żarty dotyczące Rosji. Ale pamiętajcie - to tylko żarty.
Ponieważ na pewno macie już dosyć tego wstępu, więc będę go jeszcze chwilę kontynuować. Zawsze możecie ominąć go wzrokiem.
Dowcipy o Rosjanach i Rosji przybierają różną formę, niektóre są zapożyczone (np. o nowych ruskich) i czasem nieco modyfikowane.
Ale ponieważ zapewne to wszystko wiecie, zacznę od kilku średnio śmiesznych kawałów jakie znalazłam na poczekaniu. Oczekuję, że Wy znajdziecie coś lepszego.

Rok 1980. Moskwa, ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich. Na trybunę wchodzi Leonid Breżniew, wyciąga tekst przemówienia i zaczyna:
- O, o, o, o, o.
Szybkim krokiem podchodzi do niego jeden z organizatorów igrzysk i mówi:
- Towarzyszu sekretarzu generalny, tekst przemówienia zaczyna się nieco wyżej, a to, co teraz czytacie, to kółka olimpijskie!

Nowy Ruski wychodzi ze swoją dziewczyną z Ermitażu i mówi: "Skromnie tutaj..., ale czysto".

Wowa tłumaczy ojcu, dlaczego dostał dwóję z matematyki.
- Zapytał mnie, ile jest dwa razy trzy, powiedziałem, że sześć. No to on mnie zapytał, ile jest trzy razy dwa...
- A to nie jeden ch..?!
- Tak mu i powiedziałem...

To tak na początek Smile
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Denis=

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 7:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nawet wiem od kogo dostałaś to polecenie Smile mogą być żarty o Estończykach?
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 7:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To polecenie było ściśle tajne więc proszę o dyskrecję.
Wszystko co jest niepoprawne politycznie i obraźliwe dla innych nacji może się tu znaleźć.
Czyli czarny humor.
Mirek

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spisaliście się na medal(brązowy Laughing ) towarzyszko. Dodam, że pierwotny projekt odnosił się do humoru o Rosjanach i Rosji. Nasz komitet w swojej szczodrości zezwolił na publikowanie tu najbardziej durnych plotek czy też zarzutów pod adresem Rosji Smile

*o Estończykach wolno zamieszczać żarty....oczywiście za Naszym i towarzyszki pazwaljeniem Cool
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dziękuję Smile
Jak to zauważył towarzysz Mirosław, wszystko co opluwa naszego wschodniego przyjaciela, powinno w tym wątku dominować.
Pod warunkiem, że nikt tego nie bierze na poważnie (piszę to w razie gdyby ktoś nas oskarżał o złe intencje).
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To jeszcze parę, ale tylko po to aby się towarzystwo rozkręciło.

Z okazji 100-lecia urodzin Lenina znany polski malarz miał namalować obraz pt. "Lenin w Polsce". Partyjna delegacja przyjeżdża z Moskwy, aby obejrzeć gotowe dzieło. Obraz przedstawia żonę Lenina - Nadieżdę Krupską w niedwuznacznej sytuacji z Dzierżyńskim.
- No dobrze... A gdzie jest Lenin?
- Jak to gdzie? W Polsce!

Chruszczow przyjechał do kołchozu.
- Dobrze wam się żyje? - zażartował Chruszczow.
- Dobrze! - zażartowali kołchoźnicy.

Spotykają się dwaj Rosjanie.
- Mam dla ciebie dwie wiadomości: jedną dobrą, drugą złą. Od której mam zacząć?
- Od dobrej.
- Odnaleziono matkę Lenina.
- A zła?
- Znów jest w ciąży!
Mirek

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

agata_88 писал(а):
Dziękuję Smile
Jak to zauważył towarzysz Mirosław, wszystko co opluwa naszego wschodniego przyjaciela, powinno w tym wątku dominować.
Pod warunkiem, że nikt tego nie bierze na poważnie (piszę to w razie gdyby ktoś nas oskarżał o złe intencje).

Roztropnieś to Waćpanna wykalkulowała.
Denis=

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Estończycy mają opinię bardzo powolnego narodu.
Trzech Estończyków siedzi przed telewizorem, ktoś zapukał do drzwi.
Minęło pół godziny. Pierwszy odezwał się: wydaje mi się że ktoś stukał do drzwi.
Minęło kolejne pół godziny. Mówi drugi: na pewno ktoś pukał, też to zauważyłem.
Minęła godzina. Trzeci mówi: pójdę zobaczyć.
Minęło jeszcze trochę czasu zanim dotarł do drzwi i otworzył.
Czekający tam czwarty Estończyk zdumiony zawołał: tylko co zapukałem a już otwieracie.

agata_88 писал(а):
Wszystko co jest niepoprawne politycznie i obraźliwe dla innych nacji może się tu znaleźć.

Nie boisz się kogoś wkurzyć? Wink Teraz wiem dlaczego Mirek zrezygnował. Smile

Mirek

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Miałem tu coś przygotowane...i nie mogę znaleźć, ale opowiem to własnemi słowy.
Na jednym z serwisów pojawił się temat, że Polsce zagrażają terroryści, Bin Laden, AL Kaida i coś tam jeszcze. Jeden z komentujących napisał, że terroryzm się rozszerza ponieważ Rosjanie produkują za dużo "kałasznikowów" Laughing
Denis=

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

agata_88 писал(а):
piszę to w razie gdyby ktoś nas oskarżał o złe intencje).

O dobre intencje na pewno nikt nie oskarży, Towarzyszko Wink

agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Denis= писал(а):
Nie boisz się kogoś wkurzyć? Wink Teraz wiem dlaczego Mirek zrezygnował. Smile

Ponieważ (jak sądzę) wszyscy znają mnie tutaj jako osobę skrajnie nietolerancyjną, która skrywa w sobie pokłady nienawiści, sądzę, że już bardziej się nie pogrążę.
A tak na poważnie wierzę, że są tu sami inteligentni ludzie i nie zrozumieją tego opacznie.
Kawał o Estończykach dobry Smile Jak byłam na Litwie, to też mi coś opowiadali.
Mirek писал(а):
Na jednym z serwisów pojawił się temat, że Polsce zagrażają terroryści, Bin Laden, AL Kaida i coś tam jeszcze. Jeden z komentujących napisał, że terroryzm się rozszerza ponieważ Rosjanie produkują za dużo "kałasznikowów" Laughing

można i tak Smile
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Jadą w pociągu psycholog i nowy ruski. Nudno się zrobiło ruskiemu, więc zagaduje psychologa:
- Słuchaj, zabawimy się. Będziesz zgadywać moje myśli. Za każdą odgadniętą dam ci sto dolców.
Psycholog trochę wystraszony:
- No, wiesz, nie jestem wróżką i nie umiem czytać w ludzkich myślach
- E tam..
- Ok, wiec wracasz zapewne z długiego wypoczynku.. do domu jedziesz?
- Zgadza się, masz tu sto dolców
- Miałeś tam pewnie jakąś dupę.. do żony w sumie to byś nie chciał wracać?
- Zuch! Masz tu jeszcze sto!
- I pewnie byś ją zatłukł zaraz po przyjeździe?
- No, stary, wymiatasz! Masz tu 1000 dolców!!!
- A co tak dużo?
- A bo to już nie jest myśl, to jest kurna IDEA!!!
Mirek

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Na dyskotece w Niemczech bawił się Rosjanin, z napisem na koszulce:
"TURCY MAJĄ TRZY PROBLEMY".

Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam na niego tłum Turków czeka.
- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

Последний раз редактировалось: Mirek (Сб Сен 12, 2009 8:52 pm), всего редактировалось 1 раз
Баба Клава

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ranek. Żona do męża:
- Wań, a dlaczego mnie dziś w nocy nazywałeś Nadieńką?
- Masza, nie uwierzysz! Śniło mi się, że jestem Leninem!
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy
Gienadij Ziuganow przeczytał bajkę o Śpiącej Królewnie. Zamyślił się i z pewnym wahaniem udał się na Plac Czerwony.
- Nie darowałbym sobie, gdybym nie spróbował - wyszeptał rzekraczając próg mauzoleum...

Na dalekich rubieżach naszego wschodniego sąsiada tj. Rosji mieszka nacja Czukczów. Jako ludzie przyzwyczajeni do życia w bardzo trudnych warunkach musieli oni poznać tajniki sztuki przetrwania, a m.in. również wszelkie sekrety polowania. Dlatego też, w całej Rosji słynęli oni jako najlepsi tropiciele i myśliwi.
Władze w Moskwie oczywiście nie mogły tego przeżyć. "Jak to możliwe, żeby prymitywni Czukcze w czymkolwiek byli lepsi od prawdziwych Rosjan z Moskwy" zastanawiali się dygnitarze. I w końcu uradzili, że wyszkolą jednego ze swoich agentów na najlepszego myśliwego na świecie i wyślą go do Czukczów, żeby się sprawdził w terenie. Jak wymyślili, tak zrobili. Po skończonym rocznym szkoleniu agent był tak dobrym myśliwym, że niedźwiedzia wytropiłby i na betonie, a w cel trafiał z kilometra. No i pojechał do Czukczów. Tam zgłosił się do mężczyzny uchodzącego za najlepszego z najlepszych myśliwych, mówiąc, że chce się z nim zmierzyć.
Bladym świtem wyruszyli z chatki Czukczy na polowanie. W trudzie i znoju przedzierali się przez dziką i zasypaną śniegiem tajgę. Przeszli 5 km - śnieg po kolana, przeszli kolejne 5 km - śnieg po pas, przeszli następne 10 km - śnieg po szyję. Wreszcie, jak Moskwiczanin zaczął się już wkurzać, doszli do polany. Patrzą, a po jej drugiej stronie stoi niedźwiedź. Czukcza na migi dał znać Ruskowi, żeby nic nie robił, a sam zaczął okrążać polanę i zachodzić niedźwiedzia od tył. W końcu jak był tuż za nim, klepnął go w ramię. Niedźwiedź zdumiony się odwraca, a Czukcza wali mu w pysk i zaczyna uciekać przez polanę prosto na Ruska.
Ten zaskoczony nie zdążył zmierzyć się do strzału, a Czukcza z niedźwiedziem na karku byli już tuż przy nim. Zdezorientowany tylko się odwrócił i też zaczął uciekać. Biegną przed siebie, przedzierają się przez śnieg i gęstwinę. Przebiegli, już 3 km, niedźwiedź cały czas za nimi, przebiegli 6 - niedźwiedź jest tuż tuż. Przebiegli 10 i Moskwiczanin zaczął czuć, że traci siły. W końcu zdesperowany, z nadludzką szybkością odwrócił się i strzelił do niedźwiedzia powalając go jedną kulą. Zdyszany i wkurzony odwraca się do Czukczy, a ten do niego z politowaniem:
- Ot ty durak... Teraz ciągnij go 10 km do chaty przez śnieg...
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 8:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pieśń pierwsza klasa Very Happy
Tu jeszcze mam hicior: http://www.youtube.com/watch?v=yoi1pBNJWDo
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 12, 2009 9:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Córka nowego Ruskiego przychodzi do ojca i oświadcza, że wychodzi za mąż.
- za kogo?!
- za popa.
- no co ty, zwariowałaś?!
- miłość, tato... serce, nie sługa.
- hm... no dobrze, przyprowadź go.
Córka przyprowadza młodego diakona. Jedzą, piją. Ojciec mówi:
- wiesz, że moja córka co miesiąc musi mieć inną kreację za 10 000 zielonych? Jak wy będziecie żyć? Jak ty ja utrzymasz?
- Bóg pomoże.
- a jeszcze ona przyzwyczajona co tydzień latać do fryzjera do Paryża. I co?
- Bóg pomoże...
- a jeździ tylko Ferrari i Porshe, i musi mieć zawsze najnowszy model. Jak ty sobie wyobrażasz życie z nią?
- Bóg pomoże...
Posiedzieli, narzeczony poszedł. Córka pyta:
- no i jak, tato, spodobał ci się?
- burak, to prawda, ale podobało mi się, jak mnie nazywał Bogiem!
EA

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 5:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rabbi w synagodze pyta:
- Czy ktoś wie dlaczego ci Rosjanie tak nas nie lubią?
Mosiek, domyślnie:
- Może dlatego, że nie pijemy z nimi wódki?
- Niewykluczone - mówi rabbi - Niech każdy z was przyniesie jutro pół litra wódki, poćwiczymy między sobą jak się powinno pić po rusku, żeby nas Rosjanie polubili.
Mosiek wychodzi z domu z półlitrówką, a Salcia pyta:
- Gdzie niesiesz tą wódkę?
- Do synagogi, wlejemy wszystkie butelki do jednej beczki i będziemy pić jak Rosjanie - odpowiada Mosiek.
- W takim razie szkoda wódki - mówi Salcia.
Przelała wódkę do dzbanka i nalała wody do butelki.
Mosiek, razem z innymi żydami, wlał swoją wódkę do beczki. Rabbi zaczerpnął stakana, wypił i mówi:
Już wiem czemu nas Rosjanie nie lubią.

agata_88

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 7:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy Very Happy Very Happy
EA

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 7:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Przyjmują osoby do FBI
- Przychodzi facet
- oni mówią:
- tam z drzwiami stoi twoja żona masz wejść ją
zastrzelić
- on odpowiada:
- nie
- nie zostałeś przyjęty
- następny
- Przychodzi facet
- oni mówią:
- tam z drzwiami stoi twoja żona masz wejść ją
zastrzelić
- otwiera drzwi i odpowiada:
- nie! Nigdy nie zastrzelę swojej żony
- nie zostałeś przyjęty
- następny
- Przychodzi kobieta
- oni mówią:
- tam z drzwiami stoi twój mąż masz wejść i go
zastrzelić
- wzięła broni i weszła
Strzelanina jak na wojnie słychać przesuwanie mebli
- Wychodzi kobieta i mówi:
- Czemu nie powiedzieliście ze to ślepaki musiałam go
dobić krzesłem.

agata_88

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 7:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Znalazłam na rosyjskich stronach parę dowcipów o Polakach, ale niewiele, szkoda Smile. Zamieszczam dwa z moim tłumaczeniem:

После запуска Гагарина в космос разговаривают два поляка:
- Ты слышал, русские в космос полетели!
- Все?
- Нет, один.
- Так что ж ты мне голову морочишь.

Po tym jak Gagarin poleciał w kosmos rozmawiają dwaj Polacy:
- Słyszałeś? Ruscy w kosmos polecieli!
- Wszyscy?
- Nie, jeden.
- To co mi głowę zawracasz?!

- Знаете, как приводится в действие польский парашют?
- Он открывается автоматически при ударе об землю.

- Czy wiecie jak otwiera się polski spadochron?
- Automatycznie przy zderzeniu z ziemią.
agata_88

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 7:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To teraz czekam na kolejne tajne zlecenia, bo póki co ten temat stanął w miejscu.
Mirek

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 9:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

agata_88 писал(а):
To teraz czekam na kolejne tajne zlecenia, bo póki co ten temat stanął w miejscu.

Te oskarżenia są jak sztylety w pierś zakonu Cool Lepiej obejrzyj to:

http://www.youtube.com/watch?v=bdKmKXbqZ3Y
agata_88

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 9:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):
Te oskarżenia są jak sztylety w pierś zakonu Cool

To była prowokacja i poskutkowała Cool
Ale na zlecenia czekam.
Nie wiedziałam, że tak się można bawić na weselu Smile
Mirek

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 9:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

agata_88 писал(а):
Mirek писал(а):
Te oskarżenia są jak sztylety w pierś zakonu Cool

To była prowokacja i poskutkowała Cool
Ale na zlecenia czekam.
Nie wiedziałam, że tak się można bawić na weselu Smile

Mnie urzekły słowa pieśni, "choreografia scen walki" i bohaterska postawa tego szczupłego chłopaka z rozdartą nogawicą. Jedna pani po udanej próbie wykonania techniki znanej w świecie sztuk walki jako mae geri, została uderzona w buzię przez pana i wyraźnie zasłabła. Liga niezwykłych dżentelmenów i wojowniczych dam. Laughing Mnie się podoba i to bardzo Smile

Последний раз редактировалось: Mirek (Вс Сен 13, 2009 10:28 pm), всего редактировалось 1 раз
agata_88

СообщениеДобавлено: Вс Сен 13, 2009 9:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mirek писал(а):
Liga niezwykłych dżentelmenów i wojowniczych dam. Laughing

To fakt Very Happy
EA

СообщениеДобавлено: Пн Сен 14, 2009 1:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spotyka się dwóch kolegów jeden jest wyraźnie smutny drugi pyta go:
- Czego jesteś smutny?
- No wiesz porwali mi teściową i żądają okupu.
- Zaraz, zaraz teściową? To co się martwisz?
- Powiedzieli, że jeśli nie dam im okupu, to ją sklonują.

agata_88

СообщениеДобавлено: Пн Сен 14, 2009 6:30 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ciemna, zimna, jesienna noc. Granica polsko-radziecka. Po stronie polskiej przy ognisku siedzi Polak, zajada pieczone kiełbaski, ziemniaczki, popija piwkiem. Po stronie wschodniej - Rosjanin, wygłodniały, wynędzniały, skóra i kości. Zerka chciwie na drugą stronę granicy:
- Oj, taki głodny jestem, od trzech dni nic w ustach nie miałem... Polaku kochany, my to jak bracia, dajcie mi co do zjedzenia, wspomóżcie...
Polak zamyślił się, myśl przetrawił i odrzekł:
- Dobrze, bracie, ale jeść wam dam, jak trzy wiadra wody dacie radę wypić!
- Ach, cóż... to trzy wiadra - pomyślał Rosjanin - kiedy można będzie co zjeść!
Pije jedno, półtora, dwa, coraz wolniej, skurczony kilkudniowym głodem żołądek ledwo nadąża za następnymi porcjami wody, dwa i pół, Rosjanin usiadł, dwa i trzy czwarte, jeszcze tylko kilka łyków... trzy. Odstawił wiadro, z wysiłkiem spojrzał w stronę polskiej granicy, skąd Polak już krzyczy:
- No, bracie, za taki wyczyn dam wam tyle jadła, ile chcecie!
- Oj, bracie, już nie chcę, nie chcę, nie mogę...
Na to Polak, uśmiechając się od ucha do ucha:
- A widzicie, wam to się pić chciało!!!

Wynaleziono maszynę ukazującą marzenia ludzi. Gdy naukowcy podłączyli do niej Anglika, ujrzeli dom na obrzeżach miasta, samochód, elegancki garnitur. U Francuza ekran ukazał dwie kochanki, apartament w centrum miasta i kolekcję dzieł sztuki. Po podłączeniu Rosjanina, ekran pozostał ciemny.
Wybitny sowietolog wpadł na pomysł, by dać badanemu Rosjaninowi szklankę wódki, ale gdy wypił ekran nadal pozostawał ciemny. Dopiero po trzeciej szklance naukowcy ujrzeli malutką, zieloną plamkę. Po jej powiększeniu okazało się, że jest to... malutki ogóreczek.
Mirek

СообщениеДобавлено: Пн Сен 14, 2009 6:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Maszyna do golenia.
Radziecki wynalazca prezentuje w Urzędzie Patentowym swój wynalazek - niewielkie pudełeczko z dziurką i mówi:
- W ten otwór wkładamy twarz. W środku są dwie brzytwy, które błyskawicznie golą.
- Ale przecież każdy ma inne rysy twarzy
- Tylko przy pierwszym goleniu
agata_88

СообщениеДобавлено: Пн Сен 14, 2009 6:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A jeszcze mam coś takiego, ale po angielsku:
http://pseudobunny.blogspot.com/2008/12/from-jesus-how-to-fail-exam-with.html
Kiedyś dostałam maila z tymi zdjęciami i od razu mi się humor poprawił Smile
Mirek

СообщениеДобавлено: Пн Сен 14, 2009 7:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

W jednym z rejonów podmoskiewskich funkcjonariusze milicji spalili ponad 10 ha pola konopi indyjskich. Śmiechu było co niemiara.
EA

СообщениеДобавлено: Вт Сен 15, 2009 5:35 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ja opowiem zabawną sytuacje zdarzyła się naprawdę:
Idę się zarejestrować do neurologa podaje imię nazwisko
Potem babka się mnie pyta: ma pani pobyt w Polsce i ubezpieczenie Laughing
Ja mam ale ja jestem Polką
babka przepraszam ale myślałam że pani jest Rosjanką
zapytałam się po czym tak pomyślała
a ona że mam rosyjskie nazwisko i złote okulary kolczyki i naszyjnik Laughing Laughing

agata_88

СообщениеДобавлено: Чт Сен 17, 2009 8:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Komisja Europejska postanowiła wybudować bramę w trzecie tysiąclecie jako symbol coraz ściślejszych więzi łączących państwa członkowskie. Wyłoniono podkomisję do przeprowadzenia przetargu, która ów przetarg ogłosiła. Do wykonania bramy zgłosiło się trzech oferentów: Turek, Niemiec i Polak.
Pierwszy ofertę przedstawił Turek: brama solidna, projekt kompletny - wszystko w porządku - koszt: 6000 euro.
Drugi był Niemiec: projekt w zasadzie nie odbiegał od projektu Turka, podobne wykonanie, cena: 10.000 Euro. Komisja pyta: czemu aż 10.000! Niemiec na to: solidny niemiecki projekt, solidne niemieckie materiały solidne niemieckie wykonanie, a to kosztuje. OK.
Ostatni był Polak, który przedstawił projekt bardzo podobny, wręcz identyczny do projektów Turka i Niemca, ale cena wynosiła 56.000 Euro. Tu komisja o mało nie spadła z krzeseł, ale pytają, czemu tak astronomicznie wysoka kwota, na co Polak:
- 25.000 Euro dla mnie, 25.000 dla Szanownej Komisji za trud włożony w przeprowadzenie przetargu i skuteczne jego rozstrzygnięcie, a 6.000 dla Turka, bo ktoś te bramę musi postawić...

Student znajduje na korytarzu zeszyt.
Przez chwilę mu się przygląda:
- Przyda się, nie przyda, skserować warto!
EA

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 12:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Na lekcji religii ksiądz pyta dzieci:
- Proszę powiedzieć, co wasi rodzice robią pierwsze po rannym przebudzeniu?
- Mój tata rano, jak wstanie, to idzie do łazienki i sika do wiadra, że słychać na cale mieszkanie, bo my biedni jesteśmy i nie mamy ładnej łazienki! - mówi pierwsze dziecko.
- Nie, nie, może ktoś inny! - mówi ksiądz.
- Mój tata jak idzie do ubikacji to nic nie słychać, bo my mamy bardzo ładną łazienkę z muszla klozetowa, z kafelkami i z wanna! - mówi inne dziecko.
- Nie, nie, nie, nie! Powiedzcie mi, co powinien zrobić prawdziwy katolik po przebudzeniu! - blaga ksiądz. Na to wstaje trzecie dziecko:
- Mój tata pierwsze jak wstanie to klęka przed łóżkiem....
- Świetnie, o to chodzi - przerywa ksiądz - Dalej proszę, a pozostałe dzieci niech słuchają!
- ... No to, jak tata wstanie to klęka przed łóżkiem, nachyla sie.. i wyciąga słomę z dupy, bo my taki siennik mamy....
NB

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 1:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

nie wiem czy to jest smaczny zart
OG

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 3:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Przynajmniej nowy, ja go słyszę po raz pierwszy. Laughing
EA

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 3:41 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

W małej wsi ksiądz rozmawia z parafianką:
- Doszły mnie słuchy, córko, że wczoraj wieczorem ktoś u was straszliwie przeklinał. Tak nie można, dzieci się gorsza, a jaki zły przykład dla sąsiadów.
- Bardzo przepraszam, ale właśnie wybieraliśmy się do kościoła i mój stary nie mógł znaleźć książeczki do nabożeństwa.

OG moja córka ściągała kiedyś z neta kawały religijne Laughing mam tego z 200 plików tylko jak wkleję wszystko to Mirek może dostać zawału Laughing Laughing

agata_88

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 4:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ten ostatni niezły Very Happy

W jednym z rejonów podmoskiewskich funkcjonariusze milicji spalili ponad 10 ha pola konopi indyjskich. Śmiechu było co niemiara.

Gienadij Ziuganow przeczytał bajkę o Śpiącej Królewnie. Zamyślił się i z pewnym wahaniem udał się na Plac Czerwony.
- Nie darowałbym sobie, gdybym nie spróbował - wyszeptał przekraczając próg mauzoleum...
EA

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 4:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bojownik IRA poszedł do nieba, wychodzi św. Piotr i mówi:
- Grzeszyło się za życia?
- No grzeszyło.
- Podkładało się bombki?
- No podkładało.
- Ginęli niewinni?
- No ginęli.
- To co chciałoby się do nieba, co?!
- Nie pindol! Macie 5 minut żeby się ewakuować.

EA

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 5:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Po paru dniach Bóg przywołuje do siebie Adama i mówi:
- Najwyższy czas, abyście z Ewą rozpoczęli proces zaludniania Ziemi, chcę abyś to rozpoczął od pocałowania jej.
Adam na to:
- Dobrze, ale co to jest pocałunek?
Więc Bóg dał Adamowi instrukcję. Po zapoznaniu się z nią, Adam wziął Ewę za rękę i poszli za najbliższy krzak.
Parę minut później Adam wraca i mówi:
- To było niesamowite!
- Tak, Adamie - odpowiada Bóg wiedziałem, że ci się spodoba, a teraz chcę abyś pieścił Ewę.
- Ale, jak to się robi?
Więc Bóg znów dał Adamowi instrukcję. I podobnie po paru chwilach wraca zadowolony:
- To było jeszcze leprze niż pocałunek - mówi.
- A teraz - mówi Bóg - chcę abyś zaczął się kochać z Ewą.
- Ale, jak to się robi?
I znów po otrzymaniu i zapoznaniu się z instrukcją, Adam wraca po krótkiej chwili i pyta:
- Boże, co to jest ból głowy?

Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 6:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

EA
Czego człowiek nie zrobi, jak się nie natrudzi, żeby przywalić w Kościół i religię. Czy to oficjalnie, czy też w przebraniu listonosza. Żałosne.
agata_88

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 7:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To kwestia tego, czy osoba mówiąca traktuje to jako żart, czy rzeczywiście atakuje w ten sposób.
Mirek

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 8:23 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Z religii nie powinno się robić żartów a już napewno o tematyce pikantnej. Obrażając moją wiarę obraża i mnie. Osobiste "wjazdy" mogę zbagatelizować ale nie obrażające świętości.
agata_88

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 8:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spotyka się dwóch czeskich muzyków:
- Wiesz co, założyłem kapelę
- Świetnie, a co to za kapela?
- Kwartet
- O! A ilu was tam gra?
- Trzech
- A kto?
- No ja i mój brat
-To ty masz brata?!
- Nie, a co?

Последний раз редактировалось: agata_88 (Сб Сен 19, 2009 2:34 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
agata_88

СообщениеДобавлено: Пт Сен 18, 2009 10:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ludzka głupota nie zna granic. Kiedyś zaszokowała mnie taka wiadomość:

"Jak zmienić ateistę w człowieka wierzącego? Na antenie tureckiej telewizji buddyjski mnich, islamski imam, rabin i chrześcijański ksiądz będą co tydzień próbowali nawrócić 10 ateistów. Każdy na swoją wiarę. Wymyślony przez tureckiego transseksualistę show "Walka Pokutników" rusza we wrześniu."
Całość - http://www.dziennik.pl/swiat/article407832/Telewizyjny_wyscig_ksiadz_kontra_rabin.html

Czego to ludzie nie wymyślą dla zdobycia widza? Smile
Rain

СообщениеДобавлено: Сб Сен 19, 2009 12:35 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy
Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
EA

СообщениеДобавлено: Сб Сен 19, 2009 10:09 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

agata_88 писал(а):
To kwestia tego, czy osoba mówiąca traktuje to jako żart, czy rzeczywiście atakuje w ten sposób.

Pewnie że jako żart Wink. Jeśli chcecie mogę wkleić następne kawały a jeśli nie to nie. Wybór należy do Was Wink
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 19, 2009 10:37 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ja potrzeby jakiejś cenzury nie widzę Smile

Последний раз редактировалось: agata_88 (Сб Сен 19, 2009 2:35 pm), всего редактировалось 1 раз
agata_88

СообщениеДобавлено: Сб Сен 19, 2009 12:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zauważyłam, że Stirlitz nawiedził nasze forum, więc coś w tym temacie:

Gestapo obstawiło wszystkie wyjścia, ale Stirlitz ich przechytrzył. Uciekł przez wejście.

- Stirlitz, co jest lepsze: radio czy gazeta? - zapytał podejrzliwie Mueller.
- Gazeta, w radio nie zawiniesz śledzia - odparł spokojnie Stirlitz.

Gdy Stirlitz szedł korytarzem, oczom jego ukazało się ogłoszenie o czynie społecznym.
- Wpadłem - pomyślał. Skierował się w kierunku gabinetu Mullera.
- Gratuluje poczucia humoru - powiedział - Tak jestem agentem sowieckim!
- Dobra, dobra Stirlitz... Odmaszerować!
Po chwili Muller wykręcił numer Kaltenbrunerra.
- Czego to nie wymyśli nasz poczciwy Stirlitz, rzekł ze śmiechem - żeby się wykręcić od roboty...
OG

СообщениеДобавлено: Сб Сен 19, 2009 10:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Puk! Puk!
- Kto tam?
- Satanista.
- Nie wierzę!
- Jak Boga kocham.

EA писал(а):
OG moja córka ściągała kiedyś z neta kawały religijne Laughing mam tego z 200 plików tylko jak wkleję wszystko to Mirek może dostać zawału Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing To też fajny kawał!
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 1 из 6

Перейти: