Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Najlepszy przepis na bliny z kawiorem i smietanka

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
biolog

СообщениеДобавлено: Вт Мар 04, 2014 9:16 pm    Заголовок сообщения: Najlepszy przepis na bliny z kawiorem i smietanka Ответить с цитатой

No wiem. Z mąki gryczanej. Tyle było mego udziału, że poszedłem do sklepu po tę mąkę. Udały się tak sobie, bo i kawior nie astrachański, a fałszywka z Norwegii.Nie jestem pewien, czy Norwegia należy do NATO, ale potencjalnie tak. Zatem wiadomo, że mogą mieć tylko niesłuszną ikrę.
Bardzo podoba mi się najnowszy przepis na bliny.
Bierze się kupę kolegów ( bo jak inaczej samotrzeć). Ubiera w stroje kucharskie w kolorze oliwkowym i daje do ręki kałasza. Bo ktoś nie daj Boże nam podgrandzi owoc kuchennych wysiłków. Dajmy im jeszcze sprzęt opancerzony , helikoptery i nieco floty pełnomorskiej. W kuchni zawsze sporo zamieszania. Ciepło. By przykryć rumieńce z gorąca/ wstydu? zasłaniamy buziaki kominiarkami. Komin ma wiele wspólnego z kuchnią wszak.
Potem szef najważniejszego w Stacji programu kulinarnego odpowiada na konferencji, czy konsultacji, że tak naprawdę chodzi o to, by smażyć, nie - gotować, nie - dusić, albo upiec. Prawa ręka szefa wcześniej mówiła, że mówi. Restaurator co prawda potruł ludzi. Ale miał prawo, bo to jego knajpa i ma na to papiery.
Co z tego mamy?
Mc Donalda.
Rainu. Fakt, że kasujesz me posty i tematy tylko świadczy o tym, że nie masz argumentów. Te kilka głosów kurzych móżdżków ma bronić Twych racji? Cieszy to? Jeśli jak piszecie, ci Polaczkowie i Polska taka zła, to po cholerę tu siedzicie? Jako XVII kolumna?
Na szczęście Rosjanie to nie Ty i ta reszta żenująca. Możesz mnie wyrzucić z tego forum. Już mi ręce opadły. Nie piszą nawet.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Rain

СообщениеДобавлено: Вт Мар 04, 2014 10:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Po groźbach na mój telefon na maila byłem zmuszony zrezygnować z omawiania sytuacji na Ukrainie. Tylko ten temat jest obecnie zamknięty. Nic poza tym.

Nasi ukraińscy koledzy nie wytrzymali napięcia i licznych opinii rosyjskich i zrezygnowali z udziału w dyskusjach. Rozumiem ich pozycję. Nie znaleźli na rosyjskim forum wsparcia...

Ale mają swoje fora całkowicie poświęcone walce o wolność i Majdanowi. Tam będą się czuli znacznie lepiej i bardziej komfortowo...

Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
biolog

СообщениеДобавлено: Вт Мар 04, 2014 11:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nie zrozumiałem. Gróźb na telefon na maila. Zabrakło przecinka? Kto Ci groził? Jeśli to prawda, to jestem z Tobą. Jeśli. Tutaj tylko gadamy. I nikomu nic do naszego gadania. Nie zamykaj tematów nawet niewygodnych. Jakiś ślad dialogu to jest. Nawet jeśli kulawy.
Rain

СообщениеДобавлено: Вт Мар 04, 2014 11:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Nic się nie stało. Chodzi o 3 maile do redakcji i sms-a na telefon. Ostatnio coś takiego miało miejsce w 2008 podczas konfliktu w Osetii. Niestety... Nie wszyscy są tutaj uprzejmi jak ty. Zapomnijmy o sprawie, bo wszyscy mamy rodziny i bezpieczeństwo bliskich jest ważniejsze od polityki...
Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
olesyaza3374

СообщениеДобавлено: Ср Мар 05, 2014 6:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ukraińcy szukali wsparcia na rosyjskim forum??????
Obgadywali i poniżali Rosjan. Wystarcie popatrzyć na zdęcia

Rain

СообщениеДобавлено: Ср Мар 05, 2014 8:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

No cóż. Byli tu od lat, chętnie pisali po rosyjsku, wierzyli w Majdan a zdania odmienne uważali za wrogość i zdradę. Ich wybór...
buba

СообщениеДобавлено: Чт Мар 06, 2014 6:20 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zgadzam się, argumentów z ich strony było mało.
biolog

СообщениеДобавлено: Чт Мар 13, 2014 10:21 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Za to z rosyjskiej aż za dużo. W pancernych ubrankach. Nie dogadamy się. W kwestii polityki naturalmą. Ja wiem, czemu ta prymitywna rosyjsko państwowa jest tak skuteczna. Problem tylko w tym, że nie wiedzą ci, do których jest skierowana. Wojna jest. Na słowa. O politycznych argumentach. A one nic nie znaczą. Odwrotnie niż w miłości.
Dla tych, co siedzą w Polsce już nieco, przypominam taki fajny program. Ludzie z całej Europy. Dziennikarze i nie tylko. Prowadziła to Monika Richardson. Rozwiodła się z Richardsonem, ale nie z nazwiskiem. Jak to związki i koalicje mają do siebie. Wśród nich był też naturalnie i dziennikarz z Rosji. Napisał książkę. Kupiłem, a potem napisałem, co o niej sądzę.
Dziobmy się, byle nie do krwi.
http://merlin.pl/review/reviewer/397355.html
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: