Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Studentka Etnologii prosi o pomoc!

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Adela

СообщениеДобавлено: Пн Авг 26, 2013 8:27 am    Заголовок сообщения: Studentka Etnologii prosi o pomoc! Ответить с цитатой

Dzień dobry,
studiuje Etnologie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w tym semestrze uczęszczałam na zajęcia poświęcone Azji. Zastanawialiśmy się nad tym jakie są powody emigracji ludności z Rosji do Polski?Na jakie problemy natrafiają takie osoby w Polsce? Co je zaskoczyło pozytywnie/negatywnie?Czy zamierzają wrócić z powrotem, czy może planują tu(w Polsce) zostać na stałe?Bardzo zależałoby mi aby choć ktoś odpowiedział na te pytani, szczerze chociaż paroma zdaniami.(pisze prace zaliczeniową) Bardzo pomocne było by gdyby osoba która zdecyduje się odpowiedzieć podała jeszcze: okres czasu w którym przyjechała, ile miała wtedy lat, ile lat ma teraz- taką krótką wypowiedz o sobie. Nie chodzi mi o podawanie swoich danych osobowych itp.Informacje które zbieram wykorzystane będą w mojej pracy zaliczeniowej.
Pozdrawiam
Adela
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Сергей&Марина

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 23, 2013 11:08 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Przepraszam, byc może moj odpowiedż jest za pożny:
Brak wolnośći to głowny powod emigracji ludności z Rosji do Polski. Rosja nigdy nie była wolnym krajem. Związek Radziecki i komunizm, teraz mamy Putina...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: