Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Problem z uzbeckim mezczyzna...

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
svidania

СообщениеДобавлено: Вс Окт 16, 2016 2:06 pm    Заголовок сообщения: Problem z uzbeckim mezczyzna... Ответить с цитатой

Bardzo proszę mi doradzić odnośnie Uzbeków przedstawię problem: moja siostra 1 mąż alkoholik bilans 2 dzieci, rak piersi (miała amputacje prawej z węzłami ale chemii uniknęła.Poznała Uzbeka o imieniu Abbos żył z nią 4 lata, traktował jak księżniczkę kupował ładne ubrania. Sam dał kase rekonstrucję piersi będzie w styczniu( dlatego tak odległy termin bo musiała mieć histerektomie z ovarektomią -bo babskie hormony to jedzenie dla raka i dużo kobiet w kolejce a lekarz dobry).Mówił na nią Aslanka moa albo Milaja moa . Pomagał jej Pomagał sprzątać (kobieta z wyciętymi węzłami nie może wysilać się). Jej dzieci traktował jak swoje u niej córcia 9 synek 6 oprócz odrabiania lekcji-język. Pomagał przy dzieciach, łożył na dzieci, kąpał, na rowerek, na spacery, na plac zabaw- on kochał jak swoje nawet mówiły tato.

I 2 tyg temu pojechał do mamy pojechał do Uzbekistanu i koniec kontaktu-rozpłynął się
ą 3 opcje
-porzucenie albo i tam żona
- albo krzywda od państwa nie tajemnica że to państwo totalitarne.
- albo rodzice chcą go ożenić.
Nie jestem znawcą uzbeckiej kultury ale słyszałam że wiele Uzbeków ma Rosjanki Ukrainki
Nie chodzi mi o tego Abbasa tylko muszę znaleźć przyczynę a podróżnicy znają realia.. Dodam że wszystkie służby typy policja są zawiadomione.
Wybaczcie że zawracam głowe ale boję się o siostrę która i tak po raku zażywa silne antyderesanty a od 2 tyg nie wyszła z ciągu. Wiek jej 29 jego 34 . Nawet do mnie mówi abbasku Shocked Shocked

Dzieci ona zostawiła na mojej głowie a ja mam prace podyplomówkę. Nie chce zawracać głowy ale muszę ją podratować. Dodam że wszystkie służby zawiadomione. Policja,straż graniczna itp.
izwini za zawracanie głowy ale są na forum podróżnicy, ludzie co mieli kontakt z uzbekami bo ja jestem zielona. A siostra się sypie i traci zmysły Sad

Reengo

СообщениеДобавлено: Вс Окт 16, 2016 6:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Co tu można doradzić. Nikt dokładnie nie wie, co się z tym facetem stało. Miejmy nadzieję, że nic strasznego. W sieci istnieje kilka zapytań od użytkowników rosyjskojęzycznych szukających osób w Uzbekistanie. W odpowiedzie ludzi podają wiele linków na strony i portale, na których można szukać. To jedyne, co mogę zeobić:

https://otvet.mail.ru/question/22688316
https://otvet.mail.ru/question/70101992
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Enka

СообщениеДобавлено: Вс Окт 16, 2016 6:15 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Może być tak, że mama mieszka na wsi zabitej dechami i nie ma tam zasięgu, dlatego nie może zadzwonić.
Czy macie już jakieś doświadczenie w kwestii jego wyjazdów, zawsze dzwonił jak wyjeżdżał?
Czy jego status w Polsce jest uregulowany, ma kartę stałego albo obywatelstwo?
svidania

СообщениеДобавлено: Пн Окт 17, 2016 9:00 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dziękuje z całego serca dziewczyny. Pobyt legalny paszport ważny. Miasto życia Taszkient mamy kopie paszportu . Nigdy nie wyjeżdżał nawet jak był w pracy to dzwonił 2-3 razy czy wszystko ok. Możemy wykupić wycieczkę do Uzbekistanu ale onkolog siostry mówił że gorący klimat z zimnego powoduje nawrót choroby w 80%. Niestety każde służby PL obeszła i nic,ambasada nic.[/list]
svidania

СообщениеДобавлено: Пн Окт 17, 2016 9:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sama siostra chciała jechać mimo ryzyka zdrowia dopiero perswazja że i tak adresy mogą być nieaktualne. To nie pojedzie. Nic podpija każdy dzień i muszę ją zmuszać by się umyła ale już nie od tego to forum.
Reengo

СообщениеДобавлено: Пн Окт 17, 2016 12:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tragiczna sytuacja. Co tu dodać.
svidania

СообщениеДобавлено: Пн Окт 17, 2016 7:46 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Niestety muszę się zająć siostrzeńcami siostra jedzie na 6 tyg na leczenie zamknięte. Sama mówi że wolałaby żeby ją rzucił niż żeby jemu stała się jakaś krzywda. Za 2 dni idzie do psychiatryka. Dziękuje za wszystko ja też mu życzę by nic mu nie było złego. Dziękuje za pomoc państwu tutaj.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: