Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Jedz jablka - dokucz Putinowi !!! :))))
На страницу Пред.  1, 2

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Rain

СообщениеДобавлено: Вс Сен 07, 2014 5:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ALKA писал(а):
Dziś zbierałam i jadłam świeże polskie jabłka.

Mam nadzieję, że dokuczyłaś Putinowi...

ALKA писал(а):
Ale tak naprawdę... bardzo współczuję rolnikom polskim.

A ja jednak bardziej mordowanym przez faszystów mieszkańcom Doniecka i Ługańska...

Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
slav

СообщениеДобавлено: Сб Май 02, 2015 1:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Przykro to pisać , ale temat jest tematem zastępczym- histeria rozpętana w polskich mediach jest żenująca.USA usiłuje wciągnąć nas w swoją brudną wojnę.I ta prostacka propaganda.

A co do jabłek .Rosyjskie sankcje zostały nałożone w ramach retorsji.To była odpowiedź na sankcje nałożone między innymi przez Polskę.Przykro mi to pisać o własnym kraju , ale dopóki będziemy realizować interesy Wielkiego Brata ze szkodą dla własnych to o współpracy z sąsiadami , która obu stronom przynosi korzyści możemy zapomnieć.
A teraz dokładnie o jabłkach.Jabłka powinniśmy jeść na złość Obamie Smile
Cała ta anty Putinowska propaganda rozsypała by się jak domek z kart gdyby większość ludzi w Polsce miała okazję obejrzeć to video :

https://www.youtube.com/watch?v=H4dlXh0IfA0

Ambasador Polski w USA pan Schnepf w żałosny sposób żebrze.Pozwolę sobie przetłumaczyć :

Цитата:
Czy wiedzieliście ,że Polska jest największym eksporterem jabłek na świecie?
A właściwie była.Obecnie sprzedaż ucierpiała z powodu sankcji rosyjskich , nałożonych na nas za poparcie wolnej Ukrainy ( ile to kłamstw można zawrzeć w jednym zdaniu Smile )
Ten koszyk powinien być pełen.Pełen smacznych , świeżych polskich jabłek.Niestety amerykański rynek jest zamknięty dla polskiej świeżej żywności.Amerykańscy przyjaciele proszę dołączcie do mnie i poproście amerykański rząd o otwarcie drzwi dla naszych jabłek wolności.

Pomijając kłamstwa i półprawdy zawarte w tej wypowiedzi.Jest oczywiste ,że USA nałożyło embargo na polską świeżą żywność.Niech mi teraz ktoś wytłumaczy jak to jest ,że Rosja , która według propagandy rządowej jest największym zagrożeniem dla Polski bez problemu kupowała naszą żywność natomiast nasz umiłowany przyjaciel USA nałożył na polską żywność embargo.
I nawet bym się cieszył ,że nasz ambasador zajmuje się reklamą próbując pomóc polskim przedsiębiorcom gdyby nie fakt ,ze ta żałosna propagandowa ustawka to typowy teatrzyk odegrany dla mas w Polsce.Trzeba było zareagować jak okazało się i media zaczęły o tym pisać ( mam nadzieję ,że winnych przecieku odnaleziono i surowo ukarano Smile ) ,że nasz największy przyjaciel USA ma nas w samym środku d... ograniczając nam dostęp do swojego rynku.Oczywiście decyzje o zniesieniu embarga podejmowane są w cieniu gabinetów i te upodlające skomlenie nie będzie miało żadnego wpływu na decyzję władz USA.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

Перейти: