Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Przesladowanie osob o pochodzeniu rosyjskim

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
yoorapolak

СообщениеДобавлено: Ср Авг 20, 2014 5:43 pm    Заголовок сообщения: Przesladowanie osob o pochodzeniu rosyjskim Ответить с цитатой

Prześladowanie osób o pochodzeniu rosyjskim w Polsce, nie chcę tego wątku zbytnio rozwijać gdyż musiałbym pisać poematy a i tak cały czas piszę do róznych instytucji jak ABW,CBA, Policja Smile (która relatywnie zamiast bronić organizuje prześladowanie mnie i mojej matki) no i Prokuratura która jest w to też umieszana - tyle tylko popwiem że podstawiono mi osobę zw. z Prokuraturą która chciała mnie wrobić w narkotyki a ostatnio osobą związana pośrednio z Policją wykrzykiwała na cały głos wosiedlu w którym mieszkają policjanci że mnie zastrzeli i nikt z policji tego nie słyszał już nie wspominając że po wejściu do marketu Intermarche ochroniarz rzucił hasło "Dobry ruski martwy ruski" - a kierownictwo przymyka oko i trzyma go na stanowisku bo lokalna ochrona jest powiązana z policją razem ochraniają stadiony.To wszytsko banały ale najlepsze motywy to próba zabicia mojej matki i cały czas próby wrabiania mnei w różne przestępstwa aż do teraz gdy mam wezwanie w sprawie o której nic nie wiem i jestem podejrzany o dokuczanie komuś ale nie wiem komu dokuczałem skoro prawie z nikim nei rozmawiam Smile to tak po krótce jeszcze kwestia próby uzyskania ode mnie 25000zł przez osobę zw. z Policją pośrednio - Sąd to udaremnił , Prokuratura zatarła sprawę ni doszukując się wyłudzneia mimo iż było to nerizgodne z prawem i sfałszowane - zapis na czystych blankietacdh z podpisem mojego ojca.Tych spraw jest cała masa i pytanie do was gdzie skutecznie w jakich mediach można sprawę opisać ,oczywiście media roysjkie .. dodam ja jestem Polakiem to jest najśmieszniejsze że aby mieć ochronę prawną będę się starał o obywatelstwo Rosyjskie a moja matka jest z repatryjacji (jej matka polka, ojciec rosjanin), moja sprawa jets tak bardzo złożona że sam wstęp do działań Policj irpzeciwko mnei zajmuje kilkanaście stron... po prostu mafia która chciała uzyskać moje meiszkanie na podstawi luk prawnych nei zrobiła tego bo się im nie udało i teraz się mszczą a mają układy w lokalnej Prokuraturze wię c działa to na moja niekorzyść... macie jakiś pomysł oczywiście medai rosyjskie nie polskie bo troszke z polskimi mediami mamy wspólnego i wiem jak to działa .Pozdrawiam
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: