Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Dialog Rosjanina i Polki na facebooku ws. Ukrainy. HIT

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Rain

СообщениеДобавлено: Сб Май 03, 2014 12:20 am    Заголовок сообщения: Dialog Rosjanina i Polki na facebooku ws. Ukrainy. HIT Ответить с цитатой

Historia następująca. Sobota, wieczór, z godzinę temu. Kolega Szasza, korzystający z fecebooka bardzo sporadycznie, ponieważ używa wyłacznie VK i Odnoklassniki otrzymuje jakieś powiadomienie od kolegi, że coś tam się dzieje w Moskwie w sprawie Ukrainy. Z jakiegoś nieznanego mi powodu zaczyna w tym wątku rozmawiać, chociąż norlmanie nigdy z nikim nie dyskutyje zwłaszcza na fejsie. W rezultacie mamy po prostu zajebisty dialog z Polką urodzoną w kwietniu 1975 roku (w zasadzie moją rówieśniczką).

Dlaczego to jest klasyka. Ja nie wiem, co tu powiedzieć, wszystko jest poniżej. To jest klasyka, bo od 10 lat istnienia forum z takimi właśnie ludźmi jestem zmuszony prowadzić dyskusje. Totalna ignorancja, brak wykształcenia, w głowie wyłącznie propaganda polskich mediów i tutalna próźnia.

Są wszystkie klasyczne polskie kompleksy w stylu: zero argumentów w każdym poście, przepraszaj za Katyń ruska swołocz, my walczyliśmy o wolność i wygrali teraz czas Ukrainy, wypierdalaj z naszego kraju jak coś ci się nie podoba, kacapska propaganda działa.

To jest po prostu zajebiste... Miłej lektury...

Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
olesyaza3374

СообщениеДобавлено: Сб Май 03, 2014 7:22 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: