Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Humor
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
golem

СообщениеДобавлено: Вт Май 24, 2011 7:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

"Szanowna Pani, Drogi Panie,
To ja: wasz cesarz Napoleon.
Choć niewygodnie mi w kaftanie,
Chcę się podzielić mą ideą.
Choć kaftan bardzo mi przeszkadza,
Piszę, bo żądam ujawnienia,
Że teraz w kraju rządzi władza,
W wyniku nieporozumienia.
Choć kaftan nieco mnie uwiera
I pisać bardzo niewygodnie,
Wszystkich ostrzegam, że Premiera
Opanowało lobby wschodnie.
Choć kaftan mi krępuje ruchy,
Piszę, choć późna już godzina,
Bo mnie z Warszawy doszły słuchy,
Że Tusk w uścisku trwa Putina.
Choć kaftan nieco mnie krępuje,
Piszę te listy w noc i we dnie,
Wszędzie układy, rządzą szuje,
I sam w spiskowe wierzę brednie.
Piszę do Pana, bo już świta,
Niech naród w końcu się obudzi!
Ja jestem władza prawowita!
We mnie jest dobro! Dość złych ludzi!
Rząd nic nie robi, leń z Premiera,
Wciąż tylko jakieś gadki-szmatki.
Ja co innego! Mnie popiera?
Kumpel z sąsiedniej izolatki.
To nie są wcale żadne fochy,
Na polityce znam się chyba.
Wcześniej, przyznaję, brałem prochy,
Lecz teraz jestem zdrów jak ryba.
Nie mam urojeń! Ja nie płaczę!
Wasza diagnoza jest nieścisła.
Czasem stosuję dopalacze,
Lecz jestem wciąż przy zdrowych zmysłach.
Piszę do Pana, choć tu ciemno.
Pan się, doktorze, zna na rzeczy.
Kto ulituje się nade mną?
Czy to się jeszcze da wyleczyć?"
za Siecią

СообщениеДобавлено: Вт Май 24, 2011 8:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ja ze swojej strony gorąco polecam to:
http://w515.wrzuta.pl/audio/8vTKbnaE3V5/poparzeni_kawa_3_dziennikarze_-_jaroslaw_ka

Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
golem

СообщениеДобавлено: Вт Май 24, 2011 8:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

СообщениеДобавлено: Вс Май 29, 2011 1:40 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
agata_88

СообщениеДобавлено: Пн Май 30, 2011 11:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy
Można i tak...
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Вт Май 31, 2011 10:08 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Prezydent USA otwiera drzwi ? http://www.youtube.com/watch?v=OV6Zychbc44&NR=1
golem

СообщениеДобавлено: Ср Июн 01, 2011 2:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ksiądz Natanek wymiata Wink
http://www.youtube.com/watch?v=EIobDWK40JA

СообщениеДобавлено: Вт Июн 07, 2011 9:04 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tak powstaje nowa rafa koralowa:

Rain

СообщениеДобавлено: Ср Июн 08, 2011 1:10 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy Very Happy Very Happy
Наши сайты: Варшава По-Русски - www.warsaw.ru , Русский Курьер Варшавы - www.rkw.3w.pl или www.kurier.opolshe.ru, Наши в Польше - www.rosjanie.pl и форум: www.forum.opolshe.ru, фейсбук: https://www.facebook.com/warsaw.ru/
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Вт Июн 14, 2011 4:21 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Niezłe. Smile
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Пт Июн 17, 2011 9:06 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Jak się komuś spodoba to polecam całość. Teraz jeden z mocniejszych kawałków, plan walki z bandytyzmem:
http://www.youtube.com/watch?v=yeiocX7pJd8&feature=related

golem

СообщениеДобавлено: Пт Июл 08, 2011 4:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Edyta Herbuś zdradziła Polskę Wink
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-eiQ4QKU&feature=player_embedded

СообщениеДобавлено: Вс Июл 10, 2011 3:23 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

^^
Bezczelna!

Wink

Swoją drogą, to ostanie pokolenie, które otarło się o rosyjski z przymusu. Później już tylko (nieliczni) pasjonaci.
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Вт Окт 11, 2011 7:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Ĺšwięty Piotr.
- Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić.
- Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
- Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.
- Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł.
- Wybacz, ale mamy swoje zasady.
Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.
- Czas odwiedzić Niebo.
- I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Ĺšwięty Piotr.
- Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los.
Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu.
- Nie rozumiem! - mówi poseł. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie!
Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi:
- Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą! A dziś na nas zagłosowałeś. Już jest po wyborach Smile

golem

СообщениеДобавлено: Пн Янв 16, 2012 6:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Государству - чемодан Laughing
http://gorodok.tv/episode_play?id=467

СообщениеДобавлено: Вт Янв 17, 2012 11:59 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.youtube.com/watch?v=mAT_ClfZtfA&feature=related

Uwaga: wysoka frekwencja polskiego "przecinka" w zdaniu.

svidania

СообщениеДобавлено: Пн Янв 30, 2012 10:55 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.youtube.com/watch?v=TT1ziEV_-Lo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dqw0vLGvCYM&feature=related

svidania

СообщениеДобавлено: Пн Янв 30, 2012 10:59 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.youtube.com/watch?v=oS9AQwSlP4I&feature=related
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Пн Янв 30, 2012 2:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://www.youtube.com/watch?v=Na4KbXEMZk4&feature=share
golem

СообщениеДобавлено: Сб Фев 04, 2012 4:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

3 lutego - na osobistą prośbę gubernatoru Tusku jego oficer prowadzący Władimir Władimirowicz Putin, wysyła znad Syberii gigantyczną falę zimna, która powoduje spadek temperatury w Wolsce nawet do - 36 stopni i, tym samym, uniemożliwia Prawym Wolakom demonstrowanie na ulicach miast i wsi jedynie słusznego sprzeciwu przeciwko zdradziecko podpisanemu przez Tymczasowy Rząd Okupacyjny układowi ACTA
http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna

СообщениеДобавлено: Вс Мар 04, 2012 9:16 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Młody porucznik Rżewski dopiero co wstąpił do pułku. Pułkownik bierze go ze sobą na bal do pałacu carskiego i mówi:
- Ja was przedstawię imperatorce. Zaproście ją do tańca i powiedzcie kilka komplementów.
I tak oto porucznik tańczy z Katarzyną i mówi:
- Jestem zachwycony Waszą Wysokością o Pani! Wasza Łaskawość poci się dużo mniej, niż inne grube kobiety w Waszym wieku.

Aborygen

СообщениеДобавлено: Вт Апр 03, 2012 12:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gienadij Ziuganow przeczytał bajkę o Śpiącej Królewnie. Zamyślił się i z pewnym wahaniem udał się na Plac Czerwony.
- Nie darowałbym sobie, gdybym nie spróbował - wyszeptał przekraczając próg mauzoleum...
Rain

СообщениеДобавлено: Вт Апр 03, 2012 1:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Very Happy
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Пт Июн 15, 2012 7:59 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Coś o Brytyjczykach:
http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/65501,najglupszy-narod-europy-mysla-ze-jaja-rosna-na-polu

wojtek1973

СообщениеДобавлено: Чт Июн 21, 2012 9:38 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dla tych, którzy lubią stalkera, sympatycznie to chłopakom wyszło:
http://www.youtube.com/watch?v=THdVazRpUTw&feature=related

golem

СообщениеДобавлено: Пн Июн 25, 2012 9:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

wojtek1973 писал(а):
Dla tych, którzy lubią stalkera, sympatycznie to chłopakom wyszło:
http://www.youtube.com/watch?v=THdVazRpUTw&feature=related

Very Happy Very Happy Very Happy
krzyzak

СообщениеДобавлено: Сб Авг 11, 2012 7:30 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Piorunochron na szczycie wieży kościelnej jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy miewamy czasami wątpliwości.

Erotyczne
Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, wiec postanowił cos z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał cale swe ciało, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz.
Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała cos wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę.
- Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej.
- Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona.
- Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć!
jur

СообщениеДобавлено: Вс Авг 12, 2012 8:00 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

100 Euro http://www.youtube.com/watch?v=ungLGGPkGxQ
manonegraa

СообщениеДобавлено: Вс Авг 12, 2012 7:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Wrócił żołnierz z Czeczenii. W domu święto! Żona szczebiocze z radości, teściowa do stołu ciągnie, wódki nalewa, teść pogadać chce...
Siedzą godzinę, dwie, trzy... Żona już się zmęczyła, poszła zająć się dziećmi. Teściowa dając wyraźne sygnały, że dość już wypitki, że trzeba umiar znać i godność zachować, też gdzieś zniknęła. Tylko teść dalej ciągnie z zięciem wojenne wspominki:
- Ja, jak wracałem z wojny, to karabin niemiecki sobie przywiozłem na pamiątkę, a ty co?
- A ja przywiozłem "Muchę".
- Co to za dynks?
Żołnierz wyciąga miotacz granatów. Na co teść wyraźnie zainteresowany:
- Och, ty! Co to za ustrojstwo? Jak to strzela?
- Chodź, zobaczysz.
Otworzyli okno, wystawili miotacz. Ale żołnierz wyraźnie się ociąga:
- Tak to nie będzie ciekawie. Trzeba by jakiś cel mieć.
- Tak, przecież tam nasza wygódka stoi! Wyobraź sobie, że to czeczeńscy partyzanci na UAZ-ie jadą!
- Dobra!
Wycelował - i jak nie huknie! Sławojka w drobny mak! Teść - zachwycony! Żona wystraszona zbiegła do pokoju, rozejrzała się i pyta:
- A mama gdzie?
Na co teść:
- Ostatnio widziałem, jak z czeczeńskimi partyzantami na UAZ-ie jechała...
-
krzyzak

СообщениеДобавлено: Вс Авг 12, 2012 7:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostatnia wieczerza. Wchodzi skupiony Jezus, patrzy a tu impreza na całego, drogie wino i jedzenie.
- Zaraz, zaraz miało być skromnie, poważnie, skąd wzięliście na to pieniądze?
- Nie wiem, podobno Judasz coś sprzedał.
.............................................................
Żydzi mają ukamienować Magdalenę. Nagle wychodzi przed nich Jezus i mówi:
- Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w nią kamieniem.
Nagle leci kamień i TRACH... w Magdalenę!
Jezus odwraca się i mówi:
- Matko, jak ty mnie czasami denerwujesz...
................................................................
Apostołowie grali w kości. Piotr cały czas wygrywa. Dosiadł się do nich Jezus. Rzucił Piotr i wypadły same szóstki i rzucił Jezus i wypadły same siódemki. Rzekł Piotr:
- Panie tylko bez cudów, albowiem gramy na pieniądze.
manonegraa

СообщениеДобавлено: Пн Сен 17, 2012 5:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ateista zmarł, po czym zdziwiony otwiera oczy i ukazuje mu się brama. Zauważył go Św. Piotr i poszedł przedyskutować sprawę z "szefem":
- Boże, pod bramą stoi ateista i czeka aż mu otworzymy. Co powiedzieć?
- Że mnie nie ma.
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Чт Окт 18, 2012 8:12 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Stadion Narodowy:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LfeTh5yXgbM

TakiSobie

СообщениеДобавлено: Вт Окт 23, 2012 7:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

"Wszedłem do kokpita i spojrzałem na załogę..
Trzeba brata spytać, jak przekonać pilota w mglistej atmosferze, by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę.
Z której Moskal przez radio próbuje dyktować Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.
Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty, co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.
I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska! Już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska.
Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu! Już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku! Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.
I aby nie mówili 'Lechu-Kamikadze' Najlepiej się jeszcze brata poradzę.
'Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko, Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko!!!'
'Ależ to oczywista przecież oczywistość, że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość!
Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach, bo przecież to samolot na bazie bombowca!
Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali! Powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali!
Będziemy postępować tak jak było w planie, wiesz przecież co masz robić - WYKONAĆ ZADANIE!!!
A Błasik niech wódeczki popije i dobrze pilnuje. Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz!
By Ci dodać otuchy - odmówię paciora. I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora'.
Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci, żeby władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
'Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika, cały naród Cię uczci jako męczennika'
Generał westchnął głęboko, on samolot rozbije
Mam wykonać rozkaz? Chociaż się napiję.
I wspomniał na Kozietulskiego sławną ongiś szarżę: 'Pijani Polacy - tak rzekł Bonaparte.'
Choć pilot wylądować usilnie się starał. Zwiódł go wysokościomierz, jak zmienił plan Jara.
Nie bacząc na rzeczywistość, lecz mrzonki zatrute rozbił samolot jak Ordon redutę Sad "
manonegraa

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 14, 2012 10:59 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Obraz przychodni po reformie min Arłukowicza:
Pacjenci wchodzą do lekarza.
Pierwszy:
- Panie doktorze, jak nagniatam klatkę piersiowa to mnie wszystko boli.
- Nie nagniatać, nie będzie bolało. Następny!
Wchodzi matka z córka.
- Panie doktorze, czy to możliwe aby po pięciu miesiącach urodziło się dziecko?
- Możliwe, następne przyjdą w terminie. Następny!
- Panie doktorze, wracałem z wczasów i na koniec coś złapałem, czy to przejdzie?
- Przejdzie, przejdzie. Na zonę i dzieci. Następny!
- Panie doktorze, jestem panienka i zaszłam w ciąże, co robić?
- Nie siusiać trzy tygodnie, może się utopi. Następny!
Wchodzi panienka.
- Panie doktorze, mam chłopca w sile wieku, karmie go kluskami, zacierkami, bułeczkami, a on dalej nie może.
- Od krochmalu to tylko kołnierzyk stoi. Następny!
- Panie doktorze, mój interes tak mi zmalał. Co robić?
- Owinąć w gazetę wyborczą, ona wszystko wyolbrzymia. Następny!
- Panie doktorze, mam 40 lat. Kolega w moim wieku mówi, że jeszcze może, a ja nie.
- Mów pan, ze i pan może. Następny!
- Panie doktorze, od dwóch dni nie mogę siusiać.
- Ile ma pan lat?
- 80.
- To już pan swoje wysiusiał. Następny!
- Panie doktorze, mnie od pewnego czasu tak w brzuchu jeździ tam i z powrotem. Co to jest?
- Ma pan dwie dupy i gówno nie wie którędy wyjść. Następny!
- Panie doktorze, mój synek połknął stalówkę. Co robić?
- Niech wypije litr atramentu, będzie miał swoje własne wieczne pióro. Następny!
- Panie doktorze, moja zona połknęła igle. Co robić?
- Zakładać naparstek. Następny!
- Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują.
- Następny proszę!
Co, to już wszyscy? Chwała Bogu, tak się zmęczyłem. Siostro, proszę o szklankę dobrej mocnej kawy.
wojtek1973

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 21, 2012 1:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Z ostatniej chwili:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=508479479186228&set=a.164568363577343.33939.100000725408077&type=1&theater

manonegraa

СообщениеДобавлено: Сб Ноя 24, 2012 6:24 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pech.

http://jebzdzidyfb.pl/obrazek/53489/lol.html[/img]
manonegraa

СообщениеДобавлено: Ср Дек 12, 2012 10:27 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dyskoteka w Niemczech, bawi się Rosjanin, z napisem na koszulce "TURCY MAJĄ TRZY PROBLEMY". Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu. Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam na niego tłum Turków czeka.
- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 из 6

Перейти: