Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Moda-pogadanki,foto.
На страницу Пред.  1, 2

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
EA

СообщениеДобавлено: Пн Май 25, 2009 9:27 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ja też czytałam w gazecie że przykładowo zrobisz sobie nosek a potem ten nosek nie pasuje do reszty twarzy i musisz operować resztę twarzy. Kasiu tu masz świętą racje pokazuje to artykuł jaki dała polka babka powiększa piersi do nienaturalnych rozmiarów ona ma zaburzone już postrzeganie siebie uważa że piersi są za małe mimo iż są ogromne. Podobne zjawisko występuje chyba u anorektyczek jest skrajnie wycieńczona a uważa się za grubą Confused . Tu jest artykuł o zabójczym dążeniu do ideału http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wyrzezbil_je_skalpel_nie_natura_4288.html Shocked . Moja córka jako kosmetolog i wizażystka mówi że kosmetykami wszystko da się zatuszować Very Happy i że jej się wydaję że często pokazywany w gazetach efekt operacji to często efekt zastosowania bardzo dobrych kosmetyków i tyle Wink
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Пн Май 25, 2009 3:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Makijaż może zdziałać wiele.
EA

СообщениеДобавлено: Пн Май 25, 2009 7:53 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ja przekroczyłam 50 tkę i nie zamierzam korzystać z pomocy chirurga plastyka. Akceptuje swój wiek i nie zamierzam udawać młódki bo młodość już miałam Wink . Będę się starała ubierać stosownie do wieku ale z elegancją Wink . Uważam że i starość ma swój urok Wink . I wydaje mi się że mam zdrowe podejście do sprawy Wink
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Вт Май 26, 2009 3:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Masz.
polka

СообщениеДобавлено: Ср Май 27, 2009 9:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Chirurgia plastyczna ma też swoje dobre strony np rekonstrukcja piersi po chorobie nowotworowej, usunięcie blizn po poparzeniach ale nie można jej używać jako lekarstwa na wszystkie nasze kompleksy. Wczoraj byłam na pogotowiu z córką( nieustępująca duszność) jak córce dawali inhalacje to obok nas leżała młoda dziewczyna ok 20 lat i była po powiększaniu biustu sylikonem i ropa jej się z tego lała. Lekarz do niej aleś sobie dziewczyno narobiła Confused Jezu ja bym sobie za żadne skarby nie wepchała takiego czegoś w ciało blech Confused
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
EA

СообщениеДобавлено: Чт Май 28, 2009 10:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Młode i głupie pewnie trafiło na jakiegoś partacza Confused a jak się mała czuje?? I ciężką na te astmę??
polka

СообщениеДобавлено: Пн Июн 01, 2009 5:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Astmę to mamy ja córka i syn Crying or Very sad ja mam lekką używam inhalatora tylko w okresie pyleń a dzieci to niestety bardzo ciężko syn to ma aż w inhalatory a córkę to uczula na skórze Confused . Powiem szczerzę że martwię się bo syn od początku tego roku był już 3 razy w szpitalu Crying or Very sad. Jest mi w zasadzie ciężko Confused
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Ср Июн 03, 2009 12:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Czyli niewiadomo skąd ta alergia ???
polka

СообщениеДобавлено: Ср Июн 03, 2009 12:37 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Niestety nie Confused a od ich urodzenia objechaliśmy wielu lekarzy w Polsce. Ja też mam astmę ale lekką w zasadzie mi nie dokucza. A im to strasznie Confused
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Ср Июн 03, 2009 1:55 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Może to alergia pokarmowa ???
EA

СообщениеДобавлено: Ср Июн 03, 2009 3:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Biedaczki Crying or Very sad pozdrów je odemnie Wink
polka

СообщениеДобавлено: Чт Июн 04, 2009 5:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pozdrowiłam Smile Jekaterina dzieci mają alergię na kurz domowy i pyłki traw Confused jakby była alergia na pokarmy to by mi było łatwiej bo wyrzuca się co uczula i tyle a kurzu nie da się usunąć w 100% a pyłków to już wogule. Najgorsze jest siano lub koszona trawa której nie sposób uniknąć Confused
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Чт Июн 04, 2009 6:41 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To często powinny brać krótki przysznic,żeby zmyć z siebie pyłki.Trochę pomaga.Tak lekarze doradzają.
polka

СообщениеДобавлено: Сб Июн 06, 2009 8:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tak robimy Wink i po każdym przyjściu z pola obmyć twarz żeby alergeny się nie dostawały do płuc tak nam lekarka kazała
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Вс Июн 07, 2009 12:17 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To elegancko. Smile
EA

СообщениеДобавлено: Пн Июн 08, 2009 5:56 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A ja zakładam temat o chorobach Wink które nas męczą i o lekarzach Wink
Randolf

СообщениеДобавлено: Пн Окт 05, 2009 12:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="polka"]Pozdrowiłam Smile Jekaterina dzieci mają alergię na kurz domowy i pyłki traw Confused jakby była alergia na pokarmy to by mi było łatwiej bo wyrzuca się co uczula i tyle a kurzu nie da się usunąć w 100% a pyłków to już wogule. Najgorsze jest siano lub koszona trawa której nie sposób uniknąć Confused[/quote]

Mozesz sie tego pozbyc wlaczajac na 30 min ozonator o duzej wydajnosci.Jezeli kupisz najtanszy,to po wlaczeniu opuszczasz pokoj
30-60 min wylaczasz,otwierasz na osciez okno i musisz wyjsc az przestanie czuc ozonem.Tego problemu nie ma jezeli uzujesz ozonatora medycznego i puscisz ozon przez wode i olive z oliwek.Wtedy nie jest
w zadnym stopniu toksyczny.Drugim sposobem sa lampy UV.
Przeprowadz tez detoksyzacje a na jej temat jest b.duzo materialu.
Ja osobiscie zdobylem wedlug mnie najlepszy ozonator BOZON na Ukrainie.
Екатерина Олеговна

СообщениеДобавлено: Вт Май 03, 2011 4:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Randolf to może jakis link???
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

Перейти: